Materiálna pomoc od Lions Club Rhein-Wied

Popis udalosti:

Priatelia Lioni z Lions Club Rhein-Wied, Vaša materiálna pomoc utečencom z Ukrajiny je úžasná, za všetkých ktorým ste takto pomohli a možno ak vďaka Vašej pomoci dostanú šancu prežiť, Vám veľmi pekne ďakujeme.

Darovaná humanitárna zásielka od Lions Club Rhein-Wied, Nemecko, pomoc pre utečencov z Ukrajiny, bola doručená pre Lions Club Košice Cassovia v poriadku.
Časť zásielky ešte dnes Lions Club Košice Cassovia rozdelelil spravodlivo nasledovne;
1. Na priamu charitatívnu pomoc poskytovanú utečencom z Ukrajiny nachádzajúcimi sa na Slovensku.
2. Mesto Košice, Mestská časť Košice-Staré mesto.
3. Organizácia Evanjelická Diakonia na Slovensku (ECAV).
4. Občianske združenie Magis v Prešove, ktoré je už roky nápomocné týraným ženám, kde ubytovali aj ukrajinské matky s malými ďetmi.
Nerozdelená časť zásielky bola uložená v sklade Organizácie Evanjelická Diakonia na Slovensku (ECAV) v Pozdišovciach, ktorá bude priebežne poskytované utečencom z Ukrajiny podľa potreby a podľa vývoja situácie na Slovensku.
Pomoc bude doručená priamo aj do Gymnázia Uzgorode a Nemocnice v Mukačeve

We Serve